E-Commerce – Jak Zarabiać Na Sklepie Internetowym?

Chcesz założyć sklep internetowy i go rozwinąć? Zarabiać przez internet? Branża ecommerce ciągle się rozwija. Zobacz, co działa.

🔥 Zapraszam na bezpłatny webinar “Jak zbudować wirtualne nieruchomości”, czyli serwisy, które przynoszą dochód pasywny:

Webinar


👍 Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6

Streszczenie odcinka:

E-commerce.

1. Produkty skupione wokół jednej niszy – większość firm, które odnoszą sukces skupiają się wokół niszy np. tresura psa, makijaż, kulturystyka. Celem biznesu jest sprzedać, jak największą ilość produktów na jednego klienta (o tym poniżej). Masz w ten sposób stargetowana publiczność, mającą te same problemy i cel, do którego dążą.

Np. ludzie zajmujący się survival będą kupowali zapalniczki, noże, uzdatniacze wody itd. Co powoduje, że wartość klienta rośnie.

2. Wartość dodana – prawie każdy sklep może „dodać coś więcej niż produkty” np. sklep z odżywkami może udzielać rad dotyczących kulturystyki, a z akcesoriami do psów, jak je szkolić. Często ludzie przez kontent będą kupowali produkty fizyczne.

3. Unikaj branż sezonowych – nie chcesz być w branży mody. Produkty zmieniają się kilka razy w roku i niszczeją. Bardzo szybko rosną stany magazynowe i ciężko się pozbyć. Mowa tutaj głównie o ubraniach dla kobiet.

Lepiej poszukać produktów, które można sprzedawać przez lata np. koszulki dla kulturystów, koszule dla kulturystów, portfele, torby treningowe.

4. Pomyśl o abonamencie np. suplementy, zabawki dla zwierząt itd.

5. Różnicuj się – butiki dla kobiet często sprzedają to samo, ale w różnych cenach. Wygrywają największe sklepy, albo te najtańsze. Poszukaj niszy. Znajdź coś, co Cię wyróżni. Może samemu zacznij produkować np. portfel, który nie wypycha kieszeni.

6. Zastanów się na sprzedażą produktów premium – Tomasz Miler.

7. Buduj społeczność – kanał na Youtube, grupy na Facebooku, blog

8. Upselling i crosseling

9. Lejek sprzedażowy

10. Kampanie adwords (dobór słów i miejsc docelowych)

11. Używaj popup i buduj listę adresową.

How to make a home delivery for your eCommerce business - FlagShip Courier Solutions

July 27, 2020

How Ecommerce Is Changing Online Catalogs For the Better

July 27, 2020